24.01.2006 Milana, Itālija

«TAU INTERNATIONAL 2006» – starptautiskā vides aizsardzības tehnoloģiju un pakalpojumu izstāde.

TAU INTERNATIONAL – vieta, kur privātpētniecības un sabiedriskās pētniecības centri vides aizsardzības jomā, kā arī kompānijas, kas darbojas visdažādākajās pakalpojumu sfērās, tiekas ar tehnoloģiju ražotājiem.

 

Ņemot vērā, ka ES apkārtējas vides aizsardzības direktīvas Latvijas Republikā vēl ir tikai tapšanas procesā, un paies ne viens gads vien, kamēr ar dažādu atkritumu savākšanu un pārstrādi saistītās ekoloģijas problēmas tiks skaidri definētas, mūsu kompānijas vadība apmeklēja šo izstādi ar mērķi iepazīties un dalīties pieredzē ar Eiropas kolēģiem, kas vides aizsardzības jautājumos ir pieredzes bagātāki.

 

Izstāde TAU INTERNATIONAL tika pozicionēta kā atskaites punkts tiem uzņēmumiem, kas darbojas rūpniecisku un ekoloģisku pakalpojumu jomā, un tiem, kas, saskaņā ar direktīvām un dažādām vietējām instrukcijām, cenšas pilnveidot darba procesus savā uzņēmumā. Šī izstāde dažādu reģionu kompānijām, kas darbojas kādā no vides aizsardzības sektoriem, piedāvā lielisku iespēju nodibināt kontaktus un dalīties pieredzē. Tā ir iespēja visām ieinteresētajām kompānijām iepazīties ar labākajām tehnoloģijām, instrumentiem, pakalpojumiem un metodēm ekoloģiskās sistēmas uzturēšanas un aizsardzības jomā.

 

Izstādes gaitā mūsu speciālistu uzmanību īpaši piesaistīja tādu organizāciju piedalīšanās, kas piedāvā pilnu pakalpojumu komplektu apkārtējai videi bīstamo atkritumu apsaimniekošanā. Šīs organizācijas nodarbojas ar pilna pakalpojumu komplekta sniegšanu ražotājiem, kuru darbība ir saistīta ar bīstamajiem atkritumiem – sākot ar apkārtējās vides monitoringu un beidzot ar tādu procesu nodrošināšanu kā sanācija, rekultivācija un bīstamo atkritumu pārstrāde. Pateicoties izstādē prezentētajai pieredzei, esam guvuši drosmīgas cerības un virkni reālistisku ideju par to, kā izmantot iegūtos kontaktus un zināšanas, lai veiksmīgi attīstītos Latvijas tirgū.

Būtiski uzsvērt, ka šis grandiozais pasākums – TAU INTERNATIONAL 2006 –tika organizēts ar Itālijas Republikas prezidenta atbalstu un tādu ievērojamu asociāciju palīdzību kā Itālijas Mehānikas un inženierijas industrijas federācija(ANIMA), trokšņa likvidācijas materiālu un iekārtu ražotāju asociācija (CIADI)u.c. Itālijas uzņēmumu asociācijas, piemēram, Itālijas Vides aizsardzības asociācija (ANIDA).