21. Jūnijs Maskavā, Krievija

Maskavas starptautiskā izstāde «Nafta un Gāze» /MIOGE/2011

2011. gadā no 21. – 24. jūnijam Centrālajā izstādes kompleksā «Ekspocentrs» norisinājās 11. Maskavas starptautiskā izstāde «Nafta un Gāze» 2011/MIOGE 2011, kuras ietvaros strādāja 9. Krievijas Naftas gāzes kongress RPGC 2011.

Līdz šim, Kongress un Izstāde ir lielākais starptautiskais biznesa pasākums, kurā piedalījās Krievijas, Eiropas un pasaules līderi naftas un gāzes industrijā. Par šī notikuma nozīmīgumu un mērogu norāda tas, ka galvenais izstādes un kongresa partneris ir Krievijas Federācijas Enerģētikas ministrija un par dienas Kongresa partneri kļuva NK «Rosneft» un dienas Gāze — «Gazprom».

Tā ir kļuvusi par labu tradīciju piedalīties izstādē tādām vadošajām kompānijām kā «Gazprom», «Rosneft», «Bašneft», «Gazprom neft», «Zarubezneft», «Tatneft», «Transneft», «Trubnaja Metallurgicheskaja Kompanija» (ТМК), ABB, Cameron, Caterpillar, CNPC, GE, National Oilwell Varco, Schneider Electric, Siemens, Yokogawa Electric» un daudzi citi.


Kongresa laikā norisinājās plenārsēdes par stratēģiskās nozares attīstību, speciālās sēdes veltītas naftas un gāzes nozarei, tika organizētas tehniskās sekcijas. Kongresa laikā, tika aizskarti ļoti būtiski jautājumi par pašreizējo situāciju un perspektīvu naftas un gāzes industrijā. Īpaša uzmanība tika pievērsta lomai un nākotnes nestandarta avotiem ogļūdeņražiem naftas nozarē un attiecīgi jautājumiem par ekoloģisko drošību.


Uzņēmums CORVUS Company jau ne pirmo reizi piedalās šāda mēroga pasākumā. Un šajā gadā pēc mūsu Krievijas partneru uzaicinājuma CORVUS Company kopā ar pārstāvjiem no Maskavas ņēma aktīvu dalību 9. Krievijas naftas un gāzes Kongresā un citās izstāžu aktivitātēs. CORVUS Company pārstāvji piedalījās diskusijās par jautājumiem, kas saistīti ar vides un tehnoloģiskajiem nozares aspektiem, samazināt kaitīgo ietekmi uz vidi, īstenojot ilgspējīgas attīstības ideju par rūpniecības uzņēmumu, inovācija un rūpniecības jauninājumiem. Lielu interesi starp dalībniekiem izsauca mūsu prezentācija «Bīstamo atkritumu pārvaldības sistēmas ieviešana naftas un gāzes rūpniecības uzņēmumiem — veids, kā samazināt vides piesārņojumu risku», kurā īpaša uzmanība tika pievērsta vides drošībai, tostarp vides riska pārvaldībai. Piedaloties sanāksmēs, darbs specializētās sekcijās, kurās tika apspriests, kā stratēģiskos virzienus un konkrētus jautājumus atsevišķu segmentu naftas un gāzes rūpniecībā, mēs esam ieguvuši jaunas zināšanas un dalījāmies pieredzē ar citiem pasākuma dalībniekiem.

Izstādē uzņēmuma pārstāvji iepazinās ar mūsdienīgām augsti efektīvām iekārtām, ar pēdējiem izstrādājumiem un tehnoloģijām, ko pārstāv līderi pasaules naftas un gāzes industrijā. Īpašu interesi mums izsauca jaunākās tehnoloģijas saistībā ar naftas gāzes utilizāciju. Pagājušie pasākumi ir kļuvuši par lielisku vietu biznesa sadarbībai un laba lietišķā atmosfēra, kas ir izveidojusies tur palīdzēja nodibināt jaunus kontaktus, apmainīties pieredzē, iegūt jaunus sadarbības partnerus.