CORVUS Company svin 15 gadu jubileju

CORVUS Company svin 15 gadu jubileju
2009. gada oktobrī CORVUS Company svin 15 gadu jubileju. Šim datumam mēs tuvojamies ar cerībām un ambīcijām, kas attaisnotas zināšanām un pieredzi, iegūtām pa šiem daudzajiem gadiem. Mūsu lielākā bagātība un sasniegumi – garā stipra, mērķtiecīga un draudzīga komanda, kuras sastāvā ietilpst augsta profila speciālisti ar lielu pieredzi.

Galvenais mūsu uzņēmuma mērķis — vides aizsardzība un aktīva cīņa par ekoloģiju. Galvenais mūsu darbības virziens – ar naftas produktiem piesārņoto ūdeņu un kuģu balasta ūdeņu savākšana, kā arī naftas saturošo atkritumu, duļķu un ūdens pārstrāde un utilizācija.

Uzņēmums vairākkārtīgi ir apliecinājis savu kvalitatīvo darbu izpildi un konkurentspējīgumu. Par to liecina saņemtie diplomi, goda raksti, starptautiskais kvalitātes sertifikāts ISO 14001:2004.

Viss sākās 1994. gadā, kad tika dibināts CORVUS Company. Tajā brīdī uzņēmums mēģināja sevi realizēt it visā, kur varētu gūt peļņu un nest labumu tālākai attīstībai priekš jaunā uzņēmuma. Viens no darbības virzieniem, kurā mēģināja sevi realizēt „jaunais uzņēmējs” bija kuģu apgāde ar tehnisko aprīkojumu. Pateicoties tam arī tika izvēlēts uzņēmuma galvenais darbības virziens – savākšana un transportēšana ar naftas produktiem piesārņoto kuģu balasta ūdeni.

Biroja telpas, kuras uzņēmums tajā brīdī īrēja, strādāja 2-3 cilvēki, kas veidoja CORVUS-a sirdi un dvēseli. Turpmāk uzņēmums paplašināja savu darbības jomu, bet tēma palika tā pati.

Tika īrēts specializēts aprīkojums un transports. Atkritumu glabāšanai tika izīrēts „mazuta saimniecība” Bolderajas teritorijā kokapstrādes uzņēmumā, kas tika pārveidota specializētajā atkritumu glabātavā. Tika saņemtas visas nepieciešamās atļaujas priekš šīs smagās, bet tik atbildīgās darbības jomas, kas prasīja lielas piepūles.

CORVUS Company paplašināšanās un izaugsmes gaitā Bolderajas „mazuta saimniecība” kļuva par uzņēmuma īpašumu, tur tika veikta liela rekonstrukcija, pēc kuras uz 23 ha zems tika izveidota bāze ar rezervuāru parku un bīstamo atkritumu glabāšanas vietas uzlabošana un atjaunošanu. Uzņēmums varēja sev atļauties nopirkt specializēto aprīkojumu un transportu. Tagad, tas izmanto savu tehnisko jaudu.

Tagad, vairs netiek izīrētas biroja telpas, CORVUS Company ir pašiem sava biroju ēka un darbinieku skaits, kas strādā uzņēmuma ir ap 30 cilvēkiem.

Ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu un augošās prasības vides aizsardzības jomā, viens no galvenajiem darbības principiem SIA „CORVUS Company” ir nepārtraukta ekoloģiskās politikas pilnveidošanās, lai pēc iespējas vairāk samazinātu bīstamo atkritumu iedarbību uz apkārtējo vidi.

Visu to mēs spējām sasniegt pateicoties entuziasmam un centīgam darbam.

Jo īpaši mēs esam pateicīgi mūsu klientiem un sadarbības partneriem par ticību mums un par sadarbību, kas nākotnē obligāti sasniegs jaunas virsotnes. Mēs obligāti strādāsim pie tā.

CORVUS Company saka paldies saviem darbiniekiem – bez Jums mēs nevarētu sasniegt to, kas mums ir un tikai Jums ir pa spēkam realizēt mūsu kopīgos plānus un sasniegt nospraustos mērķus nākotnē. Visu priekš uzņēmuma plaukšanas un ilgadīgas uzņēmuma darbības, tas nozīmē, ka arī priekš mūsu labklājības.

Apsveicam mūs visus ar jubileju!!!