27.09.2010 Rīga, Latvija

«Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera»Tradicionāli Vācija ar Baltijas valstīm uztur labas ekonomiskās attiecības. Vācija ir gan svarīgākais ekonomiskais partneris, gan viens no lielākajiem investoriem Baltijas valstīs.

2004. gadā tika dibināta Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera (DBHK). Pamati tam tika likti jau 1994. gadā, kad darbu Baltijā sāka Vācijas tautsaimniecības pārstāvniecības.

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Igaunijā, Latvijā, Lietuvā pārziņā ir plaša informācija par Vācijas un Baltijas valstu ekonomisko sadarbību, tautsaimniecības attīstību un perspektīvām.

Kopš savas dibināšanas 2004. gadā Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera (DBHK) ir radījusi un arvien attīsta plašu kontaktu tīklu uzņēmējdarbības, politiskajā un administratīvajā jomā. Tas ļauj iepazīstināt kameras biedrus ar atbilstošiem darījumu partneriem un kontaktpersonām no politikas un pārvaldes aprindām. Regulāri rīkotie semināri un lietišķas tikšanās, nodrošina iespēju tikties ar citiem kameras biedriem, kurus interesē darījumi Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Vācijā, vai kuri jau šajos tirgos aktīvi strādā.

SIA «CORVUS Company» no 2010. gada 27. augusta papildināja Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera rindas, kļūstot par tās biedru..

2010. gada 3. jūnijā SIA «CORVUS Company» piedalījās Vācijas Tautsaimniecības balvas pasniegšanas ceremonijā, kā viens no finālistiem. Šīs balvas pasniegšana Latvijai ir nozīmīgs notikums, lai uzturētu ekonomiskās attiecībās abās valstīs. 2010. gadā Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera jau divpadsmito reizi, pasniedz šo balvu.