24.04.2006 Hanovera, Vācija

Micro Technology HANNOVER MESSE 2006 – mikrotehnoloģiju un nanotehnoloģiju pielietojumu sistēmu starptautiskā izstāde.

HANNOVER MESSE ir sabiedrībai plaši pazīstams zīmols; tā ir pasaulē populārākā industriālo tehnoloģiju izstāde. Sakarā ar straujo globalizāciju un konkurētspējas palielināšanos, uzņēmumam ir ļoti svarīgi saglabāt un attīstīt savu darbību, un, kā zināms, mūsdienās vadošās tehnoloģijas ir priekšnoteikums korporatīvajai konkurētspējai.

„Labāk, straujāk, efektīvāk” – šīs izstādes devīze ir tuva mūsu uzņēmuma būtībai. Mēs cenšamies sekot visam, kas attiecas uz uzņēmuma izaugsmi, īpaši uz jaunāko industriālo know-how tehnoloģiju attīstību. Izstādē tika piedāvāts plašs risinājumu klāsts gandrīz visām lietotāju vajadzībām. Tikai šeit lietotāji varēja novērtēt plašu mikrosistēmu un nanotehnoloģiju integrāciju citās tehnoloģijās, kā arī to radošu pielietojumu, un tikai šeit varēja satikt ekspertus – uzņēmumu pārstāvjus no visas pasaules.

 

Apkopojot datus, redzams, ka izstādē piedalījās vairāk kā 5000 uzņēmumu no vairāk kā 60 pasaules valstīm, un pirmās trīs vietas dalībnieku skaita ziņā ieņēma Indija (343 dalībnieki), Ķīna (250 dalībnieki) un Itālija (210 dalībnieki).

Viena no nozīmīgākajām izstādē pārstāvētajām jomām bija enerģētika. Tā sniedza ieskatu visplašākajā darbības sfērā — sākot no enerģijas ražošanas un atjaunojamās enerģijas sadalīšanai līdz pat tādai jomai kā enerģijas vadīšanai.

 Savukārt sadaļa, kas bija veltīta ražošanas automatizācijai, sekmēja kontaktu veidošanu ar piegādātājiem un automatizētās tehnoloģijas lietotājiem. Piedaloties forumā un izstrādājumu prezentēšanā, mēs paplašinājām savu diapazonu IT sfērā un autonomajā tehnoloģijā. Šogad īpaša uzmanība tika pievērsta tādiem aspektiem kā industriālā komunikācija, IT automatizācija, industriālie tīkli, IT drošība, beztīklu komunikācija un daudziem citiem.

No visām pārstāvētajām tēmām īpaši gribētos minēt „darbu apakšuzņēmums”. Šeit detalizēti tika izklāstīta analogās informācijas ievades tendence visās industrijas nozarēs, kas nodrošina ērtu produkta attīstības regulēšanu un tā plānošanu, palīdz loģistikas sistēmu īstenošanā un piedāvā pakalpojumus atkarībā no tirgus pieprasījuma.

 

 

Mēs apzināmies, ka veiksmīgai attīstībai nepieciešams nemitīgi sekot līdzi tirgus izpētei industriālo tehnoloģiju jomā, kā arī ņemt vērā jaunāko no piedāvātajām inovācijām. Savā ziņā izstādes apmeklējums sniedz priekšstatu par to, kas Jums patiešām nepieciešams vienā vai otrā globālās industrijas jomā un visu, kas ar to saistīts. Tas ir būtiskākais, ko mēs secinājām priekš sevis un vēl sekmīgākai attīstībai, apmeklējot HANNOVER MESSE 2006.