07.05.2004 Rīga, Latvija

Izstāžu kompleksā BT-1

Rīgā, izstāžu kompleksā BT-1 notikušajā Trešajā starptautiskajā atkritumu saimniecības tehnoloģiju izstādē mūsu kompānijas speciālisti veica maisītāja-disperģētāja (homogenizatora) – ierīces, kas ir paredzēta degvielu stabilu maisījumu iegūšanai – prezentāciju.

Iespējas pielietot šo ierīci kurināmā sagatavošanai ražošanas uzņēmumu katlu sistēmās izraisīja plašu interesi izstādes dalībnieku un viesu vidū. Šīs intereses rezultātā jau divu nedēļu laikā no izstādes slēgšanas brīža tika noslēgti līgumi par minēto ierīču piegādi.

Izstādes laikā bija daudz semināru un diskusiju, kas pārsvarā bija veltītas dažādu atkritumu vākšanai, uzkrāšanai, šķirošanai, pārstrādei un noglabāšanai. Mūsu kompānijas speciālisti aktīvi konsultēja potenciālos klientus par konkrētajām ierīcēm un par naftas produktu atkritumu pārstrādes tehnoloģijām kā tādām. Savukārt ne mazāku interesi mūsu kompānijas speciālistiem izraisīja ziņojums par naftas produktu atkritumu izmantošanu kā alternatīvās enerģijas avotu. Darījumu sarunas noritēja draudzīgā, brīvā gaisotnē un izrādījās ļoti produktīvas.