29.05.2007 Maskava, Krievija

«WasteTech 2007»

Laikā no šī gada 29. maija līdz 1. jūnijam Maskavas izstāžu kompleksā „Krokus Ekspo” notikusi piektā starptautiskā izstāde un kongress par atkritumu un dabas aizsardzības tehnoloģiju pārvaldīšanu WasteTech 2007, kurā piedalījās 413 kompānijas no dažādām valstīm.

Izstāde WasteTech notiek reizi 2 gados. Tas ir ļoti svarīgs pasākums, veltīts ražošanas un patērēšanas atkritumu savākšanai un pārstrādei, kurā bija apspriestas aktuālas atkritumu pārstrādes nozares problēmas un mūsdienīgas to risināšanas metodes. Atkritumu pārstrādes attīrīšanas un gaisa un ūdens vides piesārņošanas novēršanas, augšņu attīrīšanas un rekultivācijas, atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanas problēmas ir cieši saistītas dabas aizsardzības un komunālo uzdevumu risināšanā. Organisks kongresa un izstādes apvienojums pieļauj mums atrast optimālus speciālistu priekšā esošo problēmu risinājumus.Kompānijas „CORVUS COMPANY” speciālisti pēc organizatoru komitejas aicinājuma apmeklējuši izstādi WasteTech un Vācijas dienu dabas aizsardzības tehnoloģijās WasteTech 2007. Viņi iepazinās ar jaunām cieto atkritumu, iepakojuma pārstrādes, metāla un plastmasas pārstrādes tehnoloģijām, atkritumu sablīvēšanas tehnoloģijām. Bija prezentētas bioloģiskas attīrīšanas iekārtas, bīstamo atkritumu neitralizēšanas iekārtas. Viņi piedalījās semināros, kas CORVUS Company pašlaik ir ļoti aktuāli: tās ir iepakojuma atkritumu apiešanās sistēmas attīstības perspektīvas, Eiropas likumdošana par iepakojumu – pielietošanas apmācība un perspektīvas, Salīdzinošā Eiropas dažādo iepakojuma atkritumu savākšanas un pārstrādes nacionālo sistēmu analīze, Sistēmas pieejas nepieciešamība iepakojuma atkritumu apgrozības regulēšanas jautājuma risināšanā.

WasteTech 2007 sniedz vairākas iespējas, sākot ar apmaiņu ar teorētiskām zināšanām un praktiskām iemaņām un beidzot ar konstruktīvo sakaru nodibināšanu un ilgtermiņa kontraktu noslēgšanu abpusēji izdevīgai sadarbībai, ko mēs veiksmīgi esam veikuši praksē.