27.09.2010 Rīga, Latvija

«Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera»Tradicionāli Vācija ar Baltijas valstīm uztur labas ekonomiskās attiecības. Vācija ir gan svarīgākais ekonomiskais partneris, gan viens no lielākajiem investoriem Baltijas valstīs.

2004. gadā tika dibināta Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera (DBHK). Pamati tam tika likti jau 1994. gadā, kad darbu Baltijā sāka Vācijas tautsaimniecības pārstāvniecības.

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Igaunijā, Latvijā, Lietuvā pārziņā ir plaša informācija par Vācijas un Baltijas valstu ekonomisko sadarbību, tautsaimniecības attīstību un perspektīvām.

Kopš savas dibināšanas 2004. gadā Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera (DBHK) ir radījusi un arvien attīsta plašu kontaktu tīklu uzņēmējdarbības, politiskajā un administratīvajā jomā. Tas ļauj iepazīstināt kameras biedrus ar atbilstošiem darījumu partneriem un kontaktpersonām no politikas un pārvaldes aprindām. Regulāri rīkotie semināri un lietišķas tikšanās, nodrošina iespēju tikties ar citiem kameras biedriem, kurus interesē darījumi Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Vācijā, vai kuri jau šajos tirgos aktīvi strādā.

SIA «CORVUS Company» no 2010. gada 27. augusta papildināja Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera rindas, kļūstot par tās biedru..

2010. gada 3. jūnijā SIA «CORVUS Company» piedalījās Vācijas Tautsaimniecības balvas pasniegšanas ceremonijā, kā viens no finālistiem. Šīs balvas pasniegšana Latvijai ir nozīmīgs notikums, lai uzturētu ekonomiskās attiecībās abās valstīs. 2010. gadā Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera jau divpadsmito reizi, pasniedz šo balvu.

03.07.2010 Rīga, Latvija

«Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera»


2010. gada 3. jūnijā autocentrā «Domenikss», kas atrodas Rīgā, Krasta ielā 34, norisinājās Vācijas Tautsaimniecības balvas pasniegšanas ceremonija, kurā SIA «CORVUS Company» piedalījās kā viens no finālistiem.

Šīs balvas pasniegšana Latvijai ir nozīmīgs notikums, lai uzturētu ekonomiskās attiecībās abās valstīs. 2010. gadā Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera jau divpadsmito reizi, pasniedz šo balvu.

Finālisti bija: zinātnisko mērinstrumentu izstrādātāji un ražotāji AS «Bruker Baltic», bīstamo atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība, SIA «CORVUS Company», automatizācijas sistēmu un alternatīvo enerģijas izstrādātāji un ražotāji SIA «Embedded Systems», ekoloģiskās kosmētikas ražotāji SIA «Madara Cosmetics», saldumu ražotājs SIA «Saldus Pārtikas kombināts» un kokapstrādes uzņēmumu SIA «Teiko».

Vācijas Tautsaimniecības balvas iecere ir veicināt Vācijas un Latvijas saimniecisko sakaru pozitīvo attīstību, motivējot Latvijas uzņēmumu sadarbību ar vācu partneriem. Balvas mērķis ir to vietējo uzņēmumu apbalvošana, kuri dizaina, kvalitātes, ražošanas, pakalpojumu vai eksporta pilnveidošanai ir veltījuši īpašu piepūli. Vienlaicīgi šī balva ir Vācijas uzņēmumu tiešs atzinības apliecinājums Latvijai.

Piešķiršanas kritēriji kandidātiem Balva tiks pasniegta vienam mazam/vidējam uzņēmumam par sasniegumiem Vācijas un Latvijas ekonomisko attiecību attīstīšanā, akcentējot uzņēmumu veiksmīgu pielāgošanos krīzes apstākļiem.

Piedalījās uzņēmumi no dažādām nozarēm. Žūrijas Komisija kandidātus atlasīja pēc vairākiem kritērijiem, kā arī personīgi apmeklēja izvēlētos uzņēmumus, lai noteiktu uzvarētāju.

Žūrijas komisijā būs pārstāvētas sekojošas institūcijas:
  • Vācijas – Baltijas Tirdzniecības kamera
  • Vācijas vēstniecība Latvijā
  • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
  • LR Ekonomikas ministrija
  • Sponsoru pārstāvis
  • Mediju pārstāvis

Uz komisiju atstāja iespaidu «CORVUS Company» darbības veids un vēlme un neatlaidība, ar kuru uzņēmums pārvar grūtības savā ceļā. Uzņēmuma galvenais uzdevums ir apkārtējās vides aizsardzība ieviešot modernas tehnoloģijas bīstamo atkritumu apsaimniekošanā terminālos, ostās, habos un rūpniecības uzņēmumos. Galvenais darbības virziens — kuģa balasta ūdens, tilpņu ūdens (naftas piesārņotu) savākšanu Baltijas ostās, kā arī naftas atkritumu pārstrāde iegūstot otrreizējās izejvielas, un naftas nogulšņu, duļķu un naftas saturošā ūdens utilizācija.

Kā pamatojums savai unikalitātei un par pieliktajām pūlēm, lai stiprinātu sadarbību starp abām valstīm, kompānija «CORVUS Company» tika piešķirts goda diploms.