20.10.2005 Rīga, Latvija

«Vide un Enerģija 2005»

No 20. līdz 22. oktobrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, notika otrā starptautiskā enerģētikas un dabas resursu racionālās izmantošanas tehnoloģiju izstāde „Vide un Enerģija 2005”, kuru organizēja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Vides ministriju.


Izstādes laikā valsts un pašvaldību amatpersonām, privātīpašniekiem un uzņēmējiem, kā arī vienkārši visiem interesentiem bija iespēja:
• iepazīties ar jaunākajām videi draudzīgajām tehnoloģijām un iekārtām;
• novērtēt inženiertehniskus risinājumus atjaunojamās enerģijas ražošanas, siltumapgādes un tās energoefektivitātes paaugstināšanas jomā;
• piedalīties izstāžu dalībnieku rīkotajās prezentācijās par sasniegumiem energoapgādes, ūdensapgādes un sadzīves notekūdeņu attīrīšanas (privātajā un rūpnieciskajā sektorā) sfērās;
• iepazīties ar jaunākajiem risinājumiem sadzīves un bīstamo atkritumu pārstrādes, kā arī komunālo pakalpojumu un vides uzlabošanas jomā.

Izstādē „Vide un Enerģija 2005” piedalījās 65 eksponenti. No tiem 10 bija ārvalstu un 55 – Latvijas uzņēmumi. Ar izstādi iepazinās 14 978 apmeklētāji. Izstādē piedalījās uzņēmumi no Austrijas, Polijas, Kanādas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas, kā arī uzņēmēji un speciālisti no Vācijas un Krievijas. Izstādi apmeklēja arī nozares profesionāļi no Zviedrijas, Somijas, Šveices un Ukrainas.

„Corvus Co” stendsMūsu uzņēmums SIA „CORVUS CO” piedalījās šajā pasākumā jau otro reizi. Šogad izstāde bija vērienīgāka nekā pērn, arī informācija par piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem bija plašāka, kas neapšaubāmi liecina par to, ka Latvijas un Eiropas Savienības valstu uzņēmēju interese par šīm tēmām turpina pieaugt.

Pateicoties tam, darbinieki, kuri pārstāvēja mūsu uzņēmumu izstādē, noslēdza vairākus desmitus līgumu par mūsu produkcijas – maisītāju-disperģētāju – pārdošanu.

Stends ar disperģētājuMūsu uzņēmuma stends bija ārkārtīgi populārs un, saskaņā ar telekanālu LTV-1, LTV-7, LNT viedokli, tika atzīts par skatāmāko un informācijas ziņā bagātāko stendu visu izstādes dalībnieku vidū. Ņemot vērā šo apstākli, BT-1 izstāžu centra vadība piešķīra mums atzinības diplomu.

Šis pasākums ir neapšaubāmi kļuvis par nozīmīgāko pasākumu vides aizsardzības un dabas resursu racionālās izmantošanas tehnoloģiju izveides jomā visā aizvadītā 2005. gada garumā.

CORVUS COMPANY

Diplom BT1